logo uswps nazwa 3
Centrum Prasowe

O „wielkich oczach gada”, czyli zdradzie, którą statystycznie popełnia co drugi mężczyzna i co trzecia kobieta opowie Izabela Jąderek, a Mateusz Banaszkiewicz wskaże, gdzie powinniśmy szukać motywacji. Uczestnicy zajęć z psychologii porozmawiają m.in. o budowaniu więzi, zazdrości w związkach, silnej woli w realizacji naszych postanowień i negocjacjach biznesowych.

Film można embedować na swoje strony www oraz wykorzystywać do celów redakcyjnych.

Czy gra SimCity może przydać się w badaniach naukowych? Na to pytanie odpowie dr Wojciech Borkowski podczas zajęć poświęconych nowym technologiom. Uczestnicy dowiedzą się o zagrożeniach płynących z używania internetu i systemu płatności bitcoin.

Pasjonaci obcych kultur i języków odkryją w trakcie Festiwalu kulturę Chin i Filipin oraz sztukę kaligrafii w Państwie Środka. Natomiast osoby, które chciałyby pozostać w europejskim kręgu kulturowym będą mogły wziąć udział w lekcjach włoskiego, szwedzkiego, norweskiego i hiszpańskiego.

Festiwal Nauki w Warszawie działa od 1996 roku i był pierwszą tego typu inicjatywą w Polsce. Co roku odbywa się przez 10 dni w ostatnich tygodniach września. Spotkania organizowane są przez instytucje naukowe, edukacyjne, upowszechniające kulturę oraz stowarzyszenia i towarzystwa naukowe. Co roku gromadzi dzieci i dorosłych, pasjonatów nauki i poszerzania horyzontów.

Wstęp na wszystkie wykłady jest bezpłatny. Szczegółowe informacje na temat zapisów oraz harmonogram wykładów na Uniwersytecie SWPS znaleźć można na stronie wydarzenia.

festiwal nauki 650x250

Strona rekomendowana przez: nauka w polsce  Patronat: mnisw  Należymy do: promeuprio