logo uswps nazwa 3
Centrum Prasowe

Przed Polską i polskimi samorządami stoi, bądź stanie w najbliższym czasie, wiele ważnych wyzwań, które łączą się z koniecznością podejmowania decyzji trudnych merytorycznie, psychologicznie lub finansowo. Niektóre będą musiały (lub powinny) się odwołać do mechanizmów demokracji bezpośredniej, wymagających skutecznej komunikacji ze społeczeństwem na wszystkich szczeblach administracji. 

Projekt „Samorządowa Akademia Komunikacji Społecznej”, kierowany  jest przede wszystkim do gmin i powiatów, ich przedstawicieli i pracowników, którzy odpowiedzialni są za nawiązywanie i utrzymywanie kontaktu z mieszkańcami.

PAP zadba o skuteczną promocję i organizację przedsięwzięcia, natomiast Uniwersytet SWPS zapewni merytoryczne wsparcie przedsięwzięcia, dzięki kadrze specjalistów – psychologów społecznych i socjologów. Wszystkie wykłady będą miały charakter praktyczny, dostosowany do aktualnej sytuacji kraju, regionu lub gminy. Szkolenia prowadzone będą techniką e-learningową z praktycznymi warsztatami w Centrum Prasowym PAP w Warszawie i w filiach Uniwersytetu SWPS. 

Istotną częścią projektu będą codzienne publikacje uczestników w Serwisie Samorządowym PAP, m.in. w ramach Klubu Samorządowego PAP. Publikacje te mogą być przedmiotem konkursu o Złote Pióro Miesiąca i Złoty Laptop Roku.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety, która pozwoli nam dokładniej sprofilować kształt przedsięwzięcia. 

Strona rekomendowana przez: nauka w polsce  Patronat: mnisw  Należymy do: promeuprio