logo uswps nazwa 3
Centrum Prasowe

Program „Można!” ma zaciekawić i zainspirować młodych ludzi do szukania, odkrywania i przede wszystkim, do działania. Twórcy cyklu chcą pokazać, w jaki sposób można wpływać na zmianę społeczną, ale i osobistą, na co dzień, swoimi działaniami i własnym podejściem do otaczającej nas rzeczywistości. Historie gości programu to przykłady na to, w jaki sposób studiować, pracować i rozwijać się, by odnieść sukces, który dla każdego może być czymś zupełnie innym.

– W swojej pracy podejmuję tematy, dzięki którym docieram do sprawdzonych, dobrych rozwiązań pozwalających na skuteczniejsze, lepsze życie. Motywacja to jedna z wielu rzeczy, która się w takim życiu przydaje. Inną są np. relacje międzyludzkie. A jeszcze inną jest umiejętność uspokajania nagle podniesionych emocji. Angażuję się w ten projekt, ponieważ uwielbiam rozmawiać z mądrymi ludźmi grając rolę „przekaźnika”, dzięki któremu ich doświadczenia i wnioski może poznać szersza publika, a nie tylko ja sam – mówi Andrzej Tucholski.

Projekt „Można!” realizowany jest przez Uniwersytet SWPS i studenta Uczelni - Andrzeja Tucholskiego, autora jednego z najpopularniejszych w Polsce blogów dotyczących rozwoju - andrzejtucholski.pl. Premiery nowych odcinków pojawiać się będą co miesiąc na blogu Andrzeja, a wszystkie odcinki obejrzeć można na kanale Uniwersytetu SWPS na serwisie YouTube.

Strona rekomendowana przez: nauka w polsce  Patronat: mnisw  Należymy do: promeuprio