logo uswps nazwa 3
Centrum Prasowe

Kandydaci mogą wybrać zróżnicowane ścieżki edukacji m.in. z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej, opiniowania sądowo-seksuologicznego, psychologii transportu, kształtowania pozycji marki na rynku i planowania komunikacji marketingowej, a także stosowania procedur mediacyjnych oraz metod rozwiązywania konfliktów.

Cykle wykładów i warsztatów o charakterze modułowym odbywać się będą w małych grupach, co zagwarantuje słuchaczom indywidualne kreowanie ścieżki studiów i rozwoju osobistego. Program zajęć umożliwia uzyskanie zarówno wiedzy teoretycznej, jak i zdobycia praktycznych umiejętności niezbędnych do podnoszenia kwalifikacji zawodowych – mówi Jan Jaworowski, Dyrektor Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń Uniwersytetu SWPS.

Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej to jedyne w Polsce studia podyplomowe, których absolwent poza świadectwem ukończenia studiów podyplomowych uzyskuje Certyfikat Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz European Association for Behavioural and Cognitive Therapies. Seksuologia sądowa to ścieżka nauki, która przygotowuje do prowadzenia psychoterapii grupowej, indywidualnej oraz farmakoterapii. Umożliwia również pracę w zakresie opiniowania sądowo - seksuologicznego oraz terapii sprawców przestępstw przeciwko wolności seksualnej.

Psychologia transportu z elementami psychodiagnostyki przeznaczona jest dla pracowników ośrodków i pracowni psychologicznych, którzy chcą świadczyć profesjonalne usługi diagnostyczne. Studia uprawniają do prowadzenia działalności diagnostycznej zgodnie z obowiązującymi standardami metodologicznymi oraz zasadami etyki zawodowej.

Nowoczesna komunikacja marketingowa skierowana jest do specjalistów w dziedzinie kreowania wizerunku, marketingu, reklamy czy public relations. Wspiera skuteczne zarządzanie biznesem oraz budowanie trwałej przewagi konkurencyjnej. Negocjacje i mediacje stworzono z myślą o osobach, które umiejętność rozwiązywania konfliktów chcą wykorzystywać w przyszłej pracy zawodowej. Pozwalają zdobyć wiedzę z zakresu prawa cywilnego i karnego w kontekście stosowania procedur mediacyjnych w Polsce.

Studia podyplomowe w Rzeszowie stworzone zostały z myślą o wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoje kompetencje zawodowe pod okiem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry naukowców wykładających na Uniwersytecie SWPS. Uczelnia przywiązuje wagę do ciągłego podwyższania jakości kształcenia i wspierania studentów w pomyślnym funkcjonowaniu na rynku pracy – dodaje Jan Jaworowski.

Więcej informacji o studiach podyplomowych w Rzeszowie można znaleźć na stronie: podyplomowe.pl/rzeszow

Strona rekomendowana przez: nauka w polsce  Patronat: mnisw  Należymy do: promeuprio