Polecamy relację stypendystki Talentów Igi Batog z 67. edycji festiwalu Warszawska Jesień.
Polecamy relację stypendystki Talentów Igi Batog z 67. edycji festiwalu Warszawska Jesień.
Polecamy relację stypendystki Talentów Igi Batog z 67. edycji festiwalu Warszawska Jesień.
Monika Błaszczak – stypendystka Talentów, choreografka i tancerka, wystąpiła w programie TVP „Teraz Kobiety”. W rozmowie z Moniką Sawką opowiadała o swojej artystycznej podróży i planach na przyszłość. Dowiedz się więcej ...
Kim są stypendystki i stypendyści Funduszu Stypendialnego Talenty? Co ich łączy? Co miesiąc będziemy przedstawiać wam sylwetki wybranych osób!
Projektowanie wnętrz może mieć więcej wspólnego z grami wideo, niż moglibyśmy przypuszczać. Antyweb.pl przetestował nasz program VOXBOX. Sprawdźcie, jak wypadliśmy.
Eksperci prognozują, że w 2024 r. styl japandi, czyli przytulna mieszanka japońskiego i skandynawskiego minimalizmu, nadal będzie jednym z kluczowych trendów kreujących współczesny design.
Kim są Talenty? Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu o naszych stypendystkach i stypendystach!
Nowy rok w Auli Artis zapowiada się bardzo karnawałowo! W programie spektakle komediowe, które zapewnią wspaniałą zabawę. Sprawdź nasz program!
Zapraszamy do przeczytania wywiadu, w którym Milena Malcharek, naukowczyni i absolwentka Talentów, opowiada o studiowaniu w Cambridge.
Końcówka roku 2023 w Auli Artis zapowiada się fascynująco! Przed nami coś dla całych rodzin: spektakle świąteczne i ciekawy plan na Sylwestra.
Tak protestuje Polska. Wyjątkowa wystawa do obejrzenia na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, Poznaniu, Sopocie i we Wrocławiu.
Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzeń na najbliższe jesienno-zimowe miesiące w Auli Artis.
Małgorzata Rusin i Maciej Syroczyński z VOX rozmawiają z Hanną Rydlewską o nowych technologiach w branży meblarskiej.
Antypomnik Joanny Rajkowskiej został w czerwcu przewieziony z dziedzińca USWPS w Warszawie na promenadę przy granicy polsko-niemieckiej we Frankfurcie nad Odrą.
Fotokolaże "Memento Vulgari" (pamiętaj o codzienności) autorstwa Ewy Łowżył i Kobasa Laksy na stałe zagościły na ścianach USWPS w Sopocie.
Zapraszamy do wysłuchania rozmowy Hanny Rydlewskiej z Katarzyną Bryze Szefową Działu Rozwoju w VOX i Przemysławem Jędrowskim Dyrektorem Komunikacji i Marketingu VOX.
Maciej Syroczyński, Head of e-commerce w VOX, opowiada o przyszłości platformy do projektowania VOXBOX w magazynie „KMAG”.
Zachęcamy do obejrzenia, krótkiej relacji z Dnia Architekta zorganizowanego przez VOX w hotelu Hilton w Warszawie. O wydarzeniu opowiada dziennikarka Agnieszka Gruszczyńska-Hyc.
Katarzyna Bryze head of R&D VOX i Małgorzata Rusin, managerka ds. insightów konsumenckich w VOX, rozmawiają o współczesnym projektowaniu z redakcją Design Alive. Zachęcamy do przeczytania wywiadu.
WINE & PAINT – czyli Dzień Kobiet w Concordia Taste. Co się będzie działo 8 marca? Kobiece spotkanie, wino i warsztaty malowania techniką fluid art.
Zapraszamy w marcu na wydarzenia artystyczne do Auli Artis. Jak zwykle program pełen rozmaitości. Sprawdź!
Najnowsze kolekcje mebli tapicerowanych VOX, które zostały stworzone we współpracy z topowymi polskimi projektantami, premierowo w magazynie „KMAG”.
Pierwsze w tym roku cykliczne spotkanie z architektami odbyło się w salonie VOX na ulicy Św. Michała 100 w Poznaniu.
VOX India realizuje kampanię medialną, w której uznani architekci i projektanci przedstawiają zalety bestsellerowej podbitki dachowej Infratop.
„Vogue” przygląda się innowacyjnym i ponadczasowym rozwiązaniom VOX stworzonym we współpracy z najlepszymi polskimi projektantami.
Obserwacja trendów pozwala lepiej przygotowywać organizację na zmiany. Lucyna Michniewicz Ślaska i Małgorzata Rusin z VOX przyglądają się trendom, które będą wpływały na branżę retail.
Słownik z ćwiczeniami powstał z myślą o zagranicznych studentach Collegium Da Vinci w Poznaniu. E-book ma na celu pogłębienie znajomości języka polskiego jako obcego na poziomie średniozaawansowanym.
Cykl podcastów i webinarów Strefy Kultur Uniwersytetu SWPS to wielobarwna podróż po kulturze, sztuce i codzienności krajów hiszpańskojęzycznych.
Projektowanie w VOXBOX nie wymaga specjalistycznej wiedzy - jest intuicyjne i satysfakcjonujące. Przekonał się o tym Kamil Białas, redaktor naczelny “White Mad”, projektując część dzienną swojego nowego mieszkania.
„Ola i Borys idą do szkoły” – druga część bajki terapeutycznej opracowanej przez naukowców z Uniwersytetu SWPS ułatwi dzieciom z Ukrainy podjęcie nauki w polskich szkołach.
VOX dodaje odwagi w realizowaniu wnętrzarskich wizji. Intuicyjny i bezpłatny VOXBOX pozwala zaprojektować wymarzone wnętrze.
VOXBOX w testach dziennikarzy jako intuicyjne narzędzie do projektowania wymarzonych wnętrz.
We wrześniu ruszył cykl wydarzeń online. ConcRE_tnie o biznesie rozmawiamy na facebookowych live'ach. Za nami spotkanie z Mariuszem Chrapko. A już 4 października spotkanie z Anną Piętą.
"W raporcie "RE_work" przeczytać można m.in. wywiad z Katarzyną Bryze, Head of R&D w VOX o pracy w domu, która dla wielu z nas stała się integralną częścią życia. Czytaj więcej ...
Życie z dziećmi to codzienne szukanie równowagi pomiędzy tym, co „razem” a tym co ”osobno”. VOX przygotował inspiracje, które pozwolą zaaranżować przestrzeń na każdym etapie życia rodziny.
Jak Polacy spędzają rodzinny czas? Jakie decyzje wnętrzarskie podejmujemy oczekując na pojawienie się dziecka? Odpowiedzi przynosi badanie przeprowadzone przez markę VOX.
"Dogonić nadzieję. Chasing hope" To tytuł dokumentu nakręconego samodzielnie przez uczniów Liceum Akademickiego Da Vinci – Kubę Zawadę i Kajetana Jeskę.
Film "Ostatni dzwonek" to efekt warsztatów, w którym wzięli udział stypendyści i stypendystki Talentów. Sednem działania były doświadczenia edukacyjne uczestników.
Zapraszamy do lektury wywiadu z Łukaszem Kucińskim, kierownikiem studiów EMBA w Collegium Da Vinci.
Polecamy wywiad z Kingą Matysiak, wykładowczynią studiów EMBA w Collegium Da Vinci.
Co projektują studenci Grafiki Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu? Jakie są efekty ich nauki? Jakimi pracami mogą się pochwalić?
Łódź Design Festival to wydarzenie, na którym inspiracji poszukiwać mogą projektanci, architekci, przedstawiciele zawodów kreatywnych, a także każdy zainteresowany kulturą i wzornictwem.
Discover Lab150 to bezpłatny cykl spotkań z ekspertami w dziedzinie projektowania światowego formatu.
Jest już dostępny online zapis z dyskusji "Przyszłość miast. Urbanizacja po pandemii".
Jak powstał pierwszy uniwersytet? Czemu w średniowieczu ludzie nie znosili studentów? Od kiedy lekcje trwają po 45 minut i kto wprowadził wycieczki szkolne? Zapraszamy na „Historię bez cenzury”!
Uniwersytet SWPS nieustannie rozwija multimedialne kanały projektów: Strefa Psyche, Strefa Designu, Strefa Zarządzania, Strefa Kultur i Strefa Prawa.
Magdalena Sękowska, ekspertka Uniwersytetu SWPS, odpowiada na pytania użytkowników profili Wnętrza VOX na FB i Instagramie i doradza jak dbać o relacje z domownikami, gdy wszystko robimy razem.
Właśnie ukazała się powieść „Pozory”, której autorką jest uczennica trzeciej klasy Liceum Da Vinci.
Instytucje kultury pozostają zamknięte, ale wystawę „Young Design 2020 - Młodzi projektanci wczoraj i dziś" można obejrzeć podczas wirtualnego spaceru.
Monika Błaszczak, absolwentka Talentów zatańczyła w najnowszym klipie znanej wokalistki Moniki Brodki.
Pomimo trudności związanych z pandemią dyplomanci przygotowali i obronili prace. Katalog GRADUATION 6 prezentuje ostatnie poznańskie projekty dyplomowe School of Form.
Polecamy wywiad „Czego uczyć dzieci, żeby w przyszłości świat był lepszy? Poradnik równościowego wychowania”. Z radekcją Gazeta.pl rozmawiał nasz nauczyciel etyki ze Szkoły Podstawowej Da Vinci, Krystian Karcz.
Nasz gust filmowy zbadał zespół naukowców z Uniwersytetu SWPS we współpracy z Filmoteką Narodową – Instytutem Audiowizualnym.
Absolwentka Talentów Monika Błaszczak zaproszona do przygotowania choreografii dla Victoria and Albert Museum w Londynie.
Krótkie teksty, konkretne rozwiązania, ciekawe przykłady, rady i sugestie ułatwią podjęcie słusznej decyzji dotyczącej studiów. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą, już 3 wersją poradnika.
Nasze Centrum to bezpłatna pomoc psychiatryczno-psychologiczna dla 560 potrzebujących. Zachęcamy do zobaczenia materiału o tym wyjątkowym miejscu (od 4 minuty).
Zobacz raport o e-sporcie, który powstał w Collegium Da Vinci: „E-SPORT 2020. Biznes – Rynek pracy – Edukacja”.
Sopot – jakim jest miastem dla turystów i jego mieszkańców? Naukowcy z Uniwersytetu SWPS dokonali analizy.
Czy przedłużające się odczuwanie zagrożenia, stres i poczucie braku stabilizacji życia wpłynie na rozwój całego pokolenia młodych ludzi? Podczas spotkania online rozmawiać będą psychoterapeuci z Kliniki Uniwersytetu SWPS.
ZMIANA, tak brzmiał temat 9. edycji konferencji Marketing i Technologia organizowanej przez CDV. Prezentacja Romka Łozińskiego - obowiązkowo!
Kilka miesięcy prac nad nowym formatem poprzedziły dogłębne badania etnograficzne. Efekt? Wyjątkowa przestrzeń i zespół doradców, którzy sprawią, że remont i urządzanie domu będą przyjemnym doświadczeniem.