Zadzwoń do nas:

tel.: 22 103 26 31

wyślij mail lub zostaw dane do kontaktu

Kursy indywidualne
21 języków w ofercie

O kursie

21 języków w ofercie

Angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski, rosyjski, ukraiński, chiński, japoński, koreański, niderlandzki, duński, islandzki, norweski, szwedzki, arabski, hebrajski, bułgarski, portugalski, rumuński, węgierski.

SJ indywidualny planSJ doswiadczeni lektorzySJ dyspozycja lektorow

Zajecia realizowane w formacie on-line!

Indywidualny kurs językowy to najszybsza metoda uczenia się języka obcego. Dzieje się tak, gdyż każdy aspekt kursu dostosowujemy do Twoich potrzeb i celów. Podczas wstępnego audytu wspólnie z lektorem ustalasz swój personalny plan nauczania. Obejmuje on:

  • cele jakie sobie stawiasz i efekty, jakie chcesz osiągnąć
  • priorytetowe kompetencje, które chcesz wykształcić na kursie (poszerzenie słownictwa, płynność wypowiedzi, prowadzenie korespondencji mailowej, prowadzenie dokumentacji projektowej, etc)
  • zakres Twoich zainteresowań (język biznesu, finansów, nauki, codziennej komunikacji nieformalnej, etc.)
  • intensywność nauki i długość kursu
Lektorzy do dyspozycji przez 14 godzin na dobę

Obok indywidualnego planu, zapewniamy elastyczny tryb nauki. Nasze sale i lektorzy są do Twojej dyspozycji od godz. 7.00 do 21.00. To Ty decydujesz o intensywności kursu. Może to być kilka, kilkanaście lub kilkaset godzin nauki.

Opłaty

Cena ustalana indywidualnie

Cena kursu uzależniona jest od wybranego języka oraz intensywności nauki i ustalana jest z każdym Słuchaczem indywidualnie. Poznaj wycenę swojego kursu, kontaktując się z nami lub zostaw nam swoje dane, a my odezwiemy się do Ciebie.

Zostaw dane kontaktowe »

Lokalizacja

Lokalizacja

Szkoła Językowa Uniwersytetu SWPS mieści się w kampusie uczelni w dzielnicy Praga Południe, po prawej stronie Wisły. Dojazd do nas z Centrum zajmuje zaledwie 15 minut autobusem, tramwajem lub samochodem oraz 20-25 minut rowerem. W najbliższej okolicy znajdują się Urząd Dzielnicy Praga Południe, Park Skaryszewski, SOHO Factory. Dowiedz się więcej o naszej lokalizacji »


Kontakt

Biuro Obsługi Słuchacza Szkoły Językowej

tel.: 22 103 26 31
e-mail: [email protected]

ul. Chodakowska 19/31, 03-815 Warszawa, pokój N141
Biuro działa zdalnie od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-17.00.

Wypełnij test online

... i sam sprawdź swoje umiejętności językowe