Zadzwoń do nas:

tel.: 22 103 26 31

wyślij mail lub zostaw dane do kontaktu

Kursy indywidualne
21 języków w ofercie

O kursie

21 języków w ofercie

Angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski, rosyjski, ukraiński, chiński, japoński, koreański, niderlandzki, duński, islandzki, norweski, szwedzki, arabski, hebrajski, bułgarski, portugalski, rumuński, węgierski.

SJ indywidualny planSJ doswiadczeni lektorzySJ dyspozycja lektorow

W roku akademickim 2021/22 zajecia realizowane będą w formacie on-line!

Indywidualny kurs językowy to najszybsza metoda uczenia się języka obcego. Dzieje się tak, gdyż każdy aspekt kursu dostosowujemy do Twoich potrzeb i celów. Podczas wstępnego audytu wspólnie z lektorem ustalasz swój personalny plan nauczania. Obejmuje on:

  • cele jakie sobie stawiasz i efekty, jakie chcesz osiągnąć
  • priorytetowe kompetencje, które chcesz wykształcić na kursie (poszerzenie słownictwa, płynność wypowiedzi, prowadzenie korespondencji mailowej, prowadzenie dokumentacji projektowej, etc)
  • zakres Twoich zainteresowań (język biznesu, finansów, nauki, codziennej komunikacji nieformalnej, etc.)
  • intensywność nauki i długość kursu
Lektorzy do dyspozycji przez 14 godzin na dobę

Obok indywidualnego planu, zapewniamy elastyczny tryb nauki. Nasze sale i lektorzy są do Twojej dyspozycji od godz. 7.00 do 21.00. To Ty decydujesz o intensywności kursu. Może to być kilka, kilkanaście lub kilkaset godzin nauki.

Opłaty

Cena ustalana indywidualnie

Cena kursu uzależniona jest od wybranego języka oraz intensywności nauki i ustalana jest z każdym Słuchaczem indywidualnie. Poznaj wycenę swojego kursu, kontaktując się z nami lub zostaw nam swoje dane, a my odezwiemy się do Ciebie.

Zostaw dane kontaktowe »

Lokalizacja

Lokalizacja

Szkoła Językowa Uniwersytetu SWPS mieści się w kampusie uczelni w dzielnicy Praga Południe, po prawej stronie Wisły. Dojazd do nas z Centrum zajmuje zaledwie 15 minut autobusem, tramwajem lub samochodem oraz 20-25 minut rowerem. W najbliższej okolicy znajdują się Urząd Dzielnicy Praga Południe, Park Skaryszewski, SOHO Factory. Dowiedz się więcej o naszej lokalizacji »


Kontakt

Biuro Obsługi Słuchacza Szkoły Językowej

tel.: 22 103 26 31
e-mail: [email protected]

ul. Chodakowska 19/31, 03-815 Warszawa, pokój N141
Biuro działa zdalnie od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-17.00.

Wypełnij test online

... i sam sprawdź swoje umiejętności językowe