Z roku na rok firmy szukają coraz to nowszych rozwiązań na sprzedaż danego produktu lub usługi. W gąszczu nowych pomysłów łatwo zapomnieć o najważniejszym — czyli o swoich klientach. Właśnie tutaj z pomocą przychodzi User Experience, który skupia się właśnie na użytkowniku i jego potrzebach. Dlatego już dzisiaj zapraszamy serdecznie na wyjątkową konferencję UX MAG CAMP, której celem jest szerzenie wiedzy na temat UX w Polsce, oraz pokazywanie jak wygląda codzienna praca w projektowaniu doświadczeń. To wydarzenie, na którym słuchacze otrzymają dużo praktycznej wiedzy, którą będą mogli wykorzystać w codziennej pracy.

Organizatorem wydarzenia jest wydawca kwartalnika UX Magazyn. Wydarzenie objęte jest patronatem Strefy Designu oraz Strefy Technologii Uniwersytetu SWPS.

Zapraszamy do udziału wszystkie osoby zainteresowane tematyką UX. Na uczestników czeka spora dawka wiedzy - od badań, poprzez UI oraz analitykę, po Design Thinking oraz UX writing. Każdy otrzyma na dwa tygodnie przed rozpoczęciem dostęp do materiałów. CAMP będzie trwał kolejne dwa tygodnie i będą to 1h-1,5h spotkania online (na żywo) z prelegentami (z jednym lub dwoma w danym dniu).

Więcej informacji o UX MAG CAMP, agendę wydarzenia oraz zapisy znajdziesz tutaj.

Spotkanie jest realizowane na żywo – każda uczestnicząca osoba może zadawać pytania!

17 lutego - 17 marca 2022 r.
online

Baner ogolny

Wydarzenia

Wydarzenia objęte patronatem Strefy Designu

Archiwum wydarzeń

Zobacz także

Group 426 strefa zarzadznia logo 05 logo strefapsyche logo white kopia logo white kopia