Współczesny świat pełen jest pułapek i zagrożeń, które każdego dnia czekają na człowieka. Jak sobie z nimi radzić i przede wszystkim, w jaki sposób pozbyć się stygmatyzacji z tym związanej? Na te pytania odpowiada cykl „Bez Tabu. Dyskusje bardzo otwarte”, w ramach którego rozmawiamy o akceptacji siebie i otaczającego świata. Podczas tych wydarzeń otwieramy się na trudne sprawy, promujemy tolerancję i mierzymy się ze stereotypami dotyczącymi na przykład problemów natury psychicznej. Już teraz zapraszamy Was na drugie spotkanie z cyklu, które odbędzie się 28 października o godzinie 18.30. Czego będzie dotyczyło?
Zaburzenia odżywiania. Epidemia współczesności
Podczas drugiego spotkania z cyklu „Bez Tabu. Dyskusje bardzo otwarte” będziemy rozmawiać wspólnie z zaproszonymi gośćmi, o akceptacji siebie i swojego ciała. Zajmiemy się problemem anoreksji, bulimii i stosowania środków przeczyszczających w celu dostosowania swojego wizerunku do dzisiejszych kanonów piękna. Pochylimy się także nad poczuciem własnej wartości, które decyduje o tym, jak postrzegamy samych siebie. Wspólnie postaramy się odnaleźć odpowiedź na pytanie, jak uporać się z zaburzeniami odżywiania i normalnie żyć.
Zapisy i jeszcze więcej informacji o wydarzeniu
Chcesz wziąć udział w najbliższym spotkaniu z cykl „Bez Tabu. Dyskusje bardzo otwarte”? Zapraszamy do zapisów! Szczegółowe informacje na temat spotkania, termin, gości oraz sposób zapisów znajdziesz klikając tutaj>>.
Zapraszamy również na kolejne spotkania cyklu:
- 25 listopada: „Rodziny patchworkowe. Jak się w nich odnaleźć i nie pogubić” – gość: Tymon Tymański
- 16 grudnia: „Toksyczne związki. Jak się w nie wplątujemy i jak się z nich wyplątać” – gość: Natalia Fiedorczuk
Cykl spotkań „Bez Tabu. Dyskusje bardzo otwarte” objęty jest patronatem Strefy Psyche Uniwersytetu SWPS.