Jakim liderem należy być, żeby osiągnąć sukces w dzisiejszym świecie? Jak przekonać ludzi do swojej wizji i celu? Co robić, by zmotywować swój zespół? Jak przez odpowiednie przywództwo zbudować przewagę konkurencyjną firmy? Czy bycia liderem można się nauczyć? Jak rozwijać swoje kompetencje przywódcze? Na te pytania szukamy odpowiedzi w cyklu webinarów Strefy Zarządzania Uniwersytetu SWPS „Rozmowy z Liderami”. Spotykamy się z przedsiębiorcami, menedżerami, ekonomistami, liderami zmian społecznych oraz innymi praktykami zarządzania i rozmawiamy o tym, czym jest skuteczne zarządzanie, czy da się go nauczyć i co to tak naprawdę znaczy „być dobrym liderem”.
Na powyższe pytania odpowie Łukasz Stachowiak, Country Manager firmy Bolt w Polsce. Odpowiada za rozwój firmy i usług tej najszybciej rozwijającej się europejskiej platformy do zamawiania przejazdów na świecie.
Cykl „Rozmów z Liderami” prowadzi Magdalena Łużniak-Piecha, psycholożka społeczna, wykładowczyni na kierunku Zarządzanie na Uniwersytecie SWPS, która współpracuje z uniwersytetami w Londynie i Monterrey. Zajmuje się się m.in. tworzeniem i wprowadzaniem techniki gamifikacji w praktyce szkoleniowej, doradczej oraz badawczej, a także badaniem i niwelowaniem patologii organizacyjnych. Szczególnie interesują ją techniki radzenia sobie z patologiami osobowości i zaburzeniami komunikacji w organizacjach.
Webinar jest bezpłatny, obowiązują zapisy. W czasie spotkania każdy uczestnik może zadawać pytania!
Goście
Łukasz Stachowiak
Od maja 2020 r. Country Manager Bolt w Polsce. Odpowiada za rozwój firmy i usług tej najszybciej rozwijającej się europejskiej platformy do zamawiania przejazdów na świecie. Wcześniej, przez prawie 10 lat, był związany z WABCO, globalnym dostawcą systemów sterowania hamowaniem i innych zaawansowanych technologii pojazdów użytkowych. Pracował na różnych stanowiskach, w tym jako lider rozwoju biznesu i lider sprzedaży w regionie EMEA; prowadził szeroko zakrojone projekty z obszaru rozwoju biznesu i sprzedaży, mające na celu rozwój biznesowy firmy. Specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów, które wymagają niestandardowego podejścia.
Prowadząca
dr Magdalena Łużniak-Piecha
Doktor psychologii. Pracuje jako coach, szkoleniowiec i wykładowca akademicki. Specjalizuje się w społecznej psychologii organizacji. Buduje i wdraża systemy wspierające efektywność podejmowania decyzji menedżerskich. Prowadzi szkolenia z zakresu Zarządzania Potencjałem Osobistym, Coachingu, Negocjacji i Zarządzania Zespołami Międzykulturowymi. Pisze podręczniki e-learningowe, regularnie komentuje najnowsze fenomeny i zjawiska społeczne w programach publicystycznych TVN i TVNBiS. Ekspert w europejskim programie badawczym Emopowerment through Liquid Integration of Migrant Youth in Vulnerable Conditions (MIMY). Pracuje badawczo i wdrożeniowo, buduje politykę unijną związaną z wykorzystywaniem potencjału intelektualnego młodych migrantów w Unii Europejskiej.
Kontakt
Małgorzata Kowalińska
e-mail: [email protected]