Interaktywny festiwal biznesowych trendów, sztuki, muzyki, idei i inspiracji. Business Insider Trends Festival to jedno z najważniejszych międzynarodowych wydarzeń biznesowych w Polsce, już po raz drugi zorganizowany przez serwis Business Insider Polska. To nie tylko wykłady i spotkania ekspertów, lecz także okazja do networkingu ze światowymi ekspertami w swoich branżach. Na festiwalu nie zabraknie specjalistów Zarządzania z Uniwersytetu SWPS. Zapraszamy na prelekcję „Świecić światłem własnym, a nie odbitym”, którą wygłosi nasza wykładowczyni, psycholog dr Magdalena Łużniak-Piecha.
Dla czytelników Strefy Zarządzania aż 30 proc. zniżki na internetowy zakup biletów! Kod: STREFA.ZARZADZANIA. Harmonogram konferencji, zapisy i płatności tutaj »
Patronem konferencji jest Strefa Zarządzania.
Interaktywny festiwal biznesowych trendów
Ponad 120 wybitnych ekspertów, 3000 uczestników z Europy Środkowej i Wschodniej i 4 sceny, a na każdej z nich mowa o dziedzinach determinujących funkcjonowanie biznesowe na współczesnym rynku. W tym roku będą to: Business 4.0, Life Science, Global Economy oraz Media & Marketing. Na tym festiwalu nowej ery konferencji biznesowych pojawią się najważniejsze osoby ze świata biznesu i nowych technologii. Będzie można przekonać się, jak zmieni się świat w ciągu najbliższych 2-3 lat oraz poznać swoich idoli. W tym roku w gronie zaproszonych panelistów znajdą się takie znakomitości, jak założyciel Business Insidera Henry Blodget, twórca Starbucksa Zev Sielg czy Olek Wandzel, VP Sales & Marketing w Abstra, do której należy popularny kanał Abstrachuje.tv. A wszystko w Centrum Praskim Koneser, topowej przestrzeni eventowej w Warszawie. Organizatorzy szykują też interaktywne EXPO, gdzie będzie można nie tylko zobaczyć, lecz także realnie doświadczyć nowych trendów.
Wystąpienie dr Magdaleny Łużniak-Piechy „Świecić światłem własnym, a nie odbitym”
Zespół badaczek z Uniwersytetu SWPS pracuje obecnie nad badaniem strategii rozwijanych przez młode przedsiębiorczynie podbijające rynek usług i walczące o własną niezależność zawodową, finansową, organizacyjną czy społeczno-psychologiczną. Istnieje wiele różnych podejść i strategii budowania własnego rozwoju zawodowego, wszystkie one mają jednak pewną interesującą cechę: oto młode kobiety budują własną niezależność poprzez bardzo intensywną komunikację z otoczeniem społecznym. Używają do tego mediów społecznościowych. Działają w ich przestrzeni w bardzo specyficzny sposób. Ich projekty i pomysły są tak obudowane komunikacyjnie, żeby dawały to, co badaczki nazwały Insta-tnością. Co to jest Insta-tność i co się na nią składa?
Wystąpienie odbędzie się w ramach sceny Media & Marketing i towarzyszyć będzie goszczącej na Business Insider Trends Festival 4. edycji Women Power Day, inicjatywy grupy mediowej Ringier Axel Springer Polska.
Ekspert
dr Magdalena Łużniak-Piecha
Psycholog. Zajmuje się badaniem czynników zwiększających efektywność funkcjonowania kultur organizacyjnych i niwelowaniem patologii organizacyjnych. Bada wpływ osobowości menedżerów na kulturę organizacyjną. Zajmuje się również zaburzeniami komunikacji, zarządzaniem różnicami i zmianami w organizacjach. Prowadzi badania nad patologiami osobowości w zarządzaniu, bada organizacyjne kultury psychopatyczne, narcystyczne i histrioniczne.
W obszarze jej działalności jest także wprowadzanie i tworzenie technik gamifikacji w praktyce szkoleniowej, doradczej i badawczej. Rozwija i wdraża systemy wspierające wzrost wrażliwości międzykulturowej, zdolność do rozumienia poglądów i systemów wartości innych ludzi, komunikacji ponad granicami. Prowadzi treningi rozwoju umiejętności społecznych, warsztaty z coachingu, consulting z zakresu negocjacji i zarządzania zespołami międzynarodowymi. Współpracuje z Uniwersytetem PUNO w Londynie i Tecnologico Monterrey w Meksyku.
Harmonogram konferencji, zapisy i płatności tutaj »
Dla czytelników Strefy Zarządzania aż 30 proc. zniżki na internetowy zakup biletów! Kod: STREFA.ZARZADZANIA. .
Termin i miejsce
2–3 października 2019 r.
Centrum Praskie Koneser
Organizator
Business Insider Polska