Wprowadzanie zmian w organizacji to złożony i czasochłonny proces, w którym lider musi wykazać się wieloma umiejętnościami. Jak zatem z sukcesem wprowadzać zmiany? Jakie czynniki ludzkie mogą ułatwić ten proces? Jak inspirować innych do podążania za zmianą? Jak powstaje wizja przekładająca się na konkretną zmianę planu gry? Kim jest game changer i jak na co dzień wygląda jego praca? Jak się kształcić i na co zwracać uwagę, by rozwijać własne game changing skills? Na te i wiele innych pytań odpowiada Joanna Średnicka, CEO i współzałożycielka Pracowni Gier Szkoleniowych, przedsiębiorczyni, inicjatorka powstania Game Changers Academy – prestiżowego programu dla liderów odpowiedzialnych za transformację w firmach. Rozmowę prowadzi dr Magdalena Łużniak-Piecha, wykładowczyni na kierunku Zarządzanie na Uniwersytecie SWPS.
Podcast z cyklu „Rozmowy z Liderami” dostępny jest m.in. na kanale YouTube Strefy Zarządzania.
Podcastu można też posłuchać na Spotify:
- https://podcasts.apple.com/pl/podcast/rozmowy-z-liderami-joanna-%C5%9Brednicka-pracownia-gier/id1460686479?i=1000523270095
- https://soundcloud.com/user-509252963/srednicka-podcast-rzl-sz-mixdown
- https://lectonapp.com/pl/podcast/e7fcb9cf-d60a-42a5-9dac-820d88ce3db5?_lst
- https://www.empik.com/132-rozmowy-z-liderami-joanna-srednicka-pracownia-gier-szkoleniowych-strefa-zarzadzania-uniwer-opracowanie-zbiorowe,p1272252029,ebooki-i-mp3-p
Interesujesz się zarządzaniem? Dołącz do nas w grupie Strefy Zarządzania Uniwersytetu SWPS na Facebooku.
Cykl „Rozmowy z Liderami”
Jakim należy być liderem, aby osiągnąć sukces w dzisiejszym świecie? Jak przekonać ludzi do swojej wizji i celu? Co robić, aby zmotywować swój zespół? Jak poprzez odpowiednie przywództwo zbudować przewagę konkurencyjną firmy? Czy bycia liderem można się nauczyć? Jak rozwijać swoje kompetencje przywódcze? Na te pytania szukamy odpowiedzi w cyklu podcastów Strefy Zarządzania Uniwersytetu SWPS „Rozmowy z Liderami”. Spotykamy się z przedsiębiorcami, menedżerami, ekonomistami, liderami zmian społecznych oraz innymi praktykami zarządzania i rozmawiamy o tym, czym jest skuteczne zarządzanie, czy da się go nauczyć i co tak naprawdę znaczy być dobrym liderem.
Joanna Średnicka
CEO i współzałożycielka Pracowni Gier Szkoleniowych. Z wykształcenia socjolog. Przedsiębiorczyni, inicjatorka powstania Game Changers Academy – prestiżowego programu dla liderów odpowiedzialnych za transformację w firmach. Współautorka idei gier kompetencyjnych online służących do rekrutacji i diagnozy kompetencji – Competence Game. Badaczka kultury organizacyjnej, jej procesów i modeli działania. Specjalizuje się w analizie zmian i procesach HR zachodzących w firmach. Zrealizowała kilka tysięcy godzin interwencji i programów rozwojowych na podstawie gier i symulacji. Jest członkiem i certyfikowaną projektantką NASAGA (North American Simulation and Gaming Association). Jako wykładowca współpracuje ze Szkołą Główną Handlową, Uniwersytetem Warszawskim, Collegium Civitas, Uniwersytetem SWPS, holenderskim Uniwersytetem TU Delft. Ekspertka międzynarodowych konferencji projektowania gier dla biznesu. Obecnie w trakcie doktoratu na temat zarządzania humanistycznego.
dr Magdalena Łużniak-Piecha
Doktor psychologii. Pracuje jako coach, szkoleniowiec i wykładowca akademicki. Specjalizuje się w społecznej psychologii organizacji. Buduje i wdraża systemy wspierające efektywność podejmowania decyzji menedżerskich. Prowadzi szkolenia z zakresu Zarządzania Potencjałem Osobistym, Coachingu, Negocjacji i Zarządzania Zespołami Międzykulturowymi. Pisze podręczniki e-learningowe, regularnie komentuje najnowsze fenomeny i zjawiska społeczne w programach publicystycznych TVN i TVNBiS. Ekspert w europejskim programie badawczym Emopowerment through Liquid Integration of Migrant Youth in Vulnerable Conditions (MIMY). Pracuje badawczo i wdrożeniowo, buduje politykę unijną związaną z wykorzystywaniem potencjału intelektualnego młodych migrantów w Unii Europejskiej.
Partner cyklu „Rozmowy z Liderami”
MamStartup.pl to jedyny w Polsce serwis w całości poświęcony tematyce startupów oraz innowacyjnych przedsiębiorstw z branży nowych technologii.